ART vítěz XXI. Memoriálu Prof.J.Svobody – VZ-I.cena,CACIT,CACT,Klubový vítěz,Nejlepší les

01.09.2011 12:41

Ve dnech 19.-21.srpna 2011 se konal na Bruntálsku XXI. Memoriál Prof.J.Svobody – VZ - klubová soutěž KCHHMO. Protože jsme to měli blízko,tak jsme se s Artem tohoto memoriálu také zúčastnili.

V pátek 19.8. proběhlo v hotelu Solitér v Karlově p. Pradědem rozlosování a vet.prohlídka. Vylosoval jsem si č.3, což znamenalo, že nás v sobotu čeká práce na poli a na vodě, a v neděli lesní práce.

 

V sobotu jsme začínali na Velkém poli, které bylo zkoušeno mezi obcemi Razová a Leskovec. Začínalo se klasicky Společným honem a pokračovali jsme v individuálním hledání. Vše proběhlo v pořádku, Art vystavil 3 kusy bažantí zvěře. Z Velkého pole jsme odjížděli na Vodní práci a Malé pole do Starého Města. Začínali jsme na vodě, kde vše bylo bez problémů a pokračovali vlečkami a pohozenými. Po sobotě jsem byl s Artem velmi spokojen, předvedl vyrovnaný výkon – jen dvě známky 3, jinak vše za 4. Po malém zaváhání malá trojka z přinášení pernaté. Po sobotě jsme měli nejvyšší počet bodů ze psů, kteří běželi pole a vodu s námi.

V neděli jsme na nástupu zjistili, že už pokračuje pouze 10 psů z 20 přihlášených. Bohužel tento tragický scénář pokračoval i v neděli. Čekala nás práce v lese v MS Hradisko a Velký Tetřev u Horního Benešova. První disciplína ohrádka – Art pustil opět lišku do výkopu, tentokrát bez vody, a bez povelu lišku přinesl a odevzdal – známka 3. Následoval klid na stanovišti – mírné usměrnění psa – známka 3. Potom už šlo vše bez sebemenšího zaváhání (šoulačka, barva, vodění, vlečky, pohozená, nahánění), ve všech disc.známka 4.

Bohužel ostatní pejsci měli smůlu a tento memoriál dokončili pouze 3 psi.

Odpoledne před hotelem Solitér jsme byli vyhlášeni jako Vítěz  XXI. Memoriálu Prof.J.Svobody – VZ-I.cena, CACIT, CACT, Klubový vítěz, Nejlepší les.

Komletní výsledkovou listinu najdete ZDE.

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode